Dövme Yapımına Gelirken! - Dövme | Tattoo | Dovmehane.com
  • İLETİŞİM: 0544 642 45 70

Dövme Yapımına Gelirken!

In Dövme
Temmuz 23, 2022

Uzun zamandır dövme yaptırmayı düşünüyordunuz ve artık zamanı geldi diyorsanız sizlerin rahatlığı açısından dövme yaptırmadan önce stüdyomuza gelirken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair kısa bir bilgi vererek sizi dövme öncesine hazırlamak istiyoruz.

  1. Öncelikle dövmenin yapılacağı alan veya alanların 3 gün boyunca su ile temas etmeyeceği bilinmelidir. Bu sebeple dövme yaptırmaya gitmeden önce muhakkak duşunuzu, banyonuzu yapmanızı tavsiye ederiz.
  2. Yaptıracağınız dövmeyi mutlaka günler öncesinden düşünerek kararını verin. Ani karar vermiş olduğunuz modelden sıkılıp pişman olabilirsiniz.
  3. Yaptıracağınız dövmeyi vücudunuzun hangi bölgesine yaptırmaya karar verdiyseniz ve yaptıracağınız yer tüylüyse, bu tüyleri herhangi bir tüy dökücüyle yada epilasyon yöntemiyle almanızı öneririm. Stüdyomuzda dövmenizin yapılacağı yer jilet ile kıllardan arındırılacaktır. Eğer jilet kullanmak istemiyorsanız günler öncesinden tüy dökücü veya farklı tekniklerle kıllarınızdan arınmanız önerilir.
  4. Dövme yaptırmaya geleceğiniz gün, vücudun dirençliliği açısından, karnınızın tok olması ve uykunuzu iyi almış olmanız, gerekmektedir. Bu şekilde fazla bir acı hissetmezsiniz.
  5. Dövme stüdyomuza gelirken çok kalabalık bir şekilde yada çocuğunuz ile gelmemeniz önemle rica olunur. Çünkü hem siz yorulacaksınız hem de dövmeyi yapan uzmanımız kalabalıktan etkilenecek ve kafa dağınıklığına yol açacak. Bu sebeple size destek olabilecek tek kişi yanınıza alarak gelmenizde fayda var.